Kerem Hasanoğlu IPA

IPA Zamanı

Uluslararası Pediatri Kurumu (International PediatricAssociation, IPA) 1892 senesinde kurulmuş bir yapıtur. Organizasyon, pediatri uzmanlarının toptan çapta çocuk sağlığı ve hastalıkları mevzularında ortaklık yapmasını amaçlamaktadır. IPA, çocuk sağlığının vürutmesine ve çocukların sağlıklı bir hayat sürdüklerini özendirme geçirmek yürekin çaldatmaışır. Organizasyon, çocuk sağlığı mevzularında marifet, bilimsel sondaj ve yetişek alanlarında etkinliğini sürdürmektedir. Ve pediatri uzmanlarının küresel çapta ortaklık yapmasına özendirme etmektedir. Organizasyon, çocuk hakları ve sağlıklı bir hayat yürekin lazım olan ortamların yaratılması mevzularında çaldatmaışmalar yapmaktadır. Büyük sükseya imza atan dü Türk Ata – Oğul olarak, Prof. Dr. Enver Hasanoğlu yarıyıl Saksıkanlığını, Asalet Hasanoğlu IPA ‘nın Dış İlişkiler Dolaysızörlüğünü yürütmektedir.
Uluslararası Pediatri Kurumu, pediatri uzmanlarının çocuk sağlığı ve hastalıkları mevzularında toptan ortaklık zarfında olmasını amaçlamıştır. Kurumun amacı, çocukların sağlıklı bir hayat sürdüklerini özendirme geçirmek ve çocuk sağlığının vürutmesine katkıda bulunmaktır.
IPA, pediatri uzmanlarının marifet, bilimsel sondaj ve yetişek alanlarında etkinliğini sürdürmesine ve küresel çapta ortaklık yapmasına özendirme geçirmek yürekin çaldatmaışır. Organizasyon, çocuk sağlığı mevzularındaki bilimsel gelişimleri ve çocuk hastalıklarının tedavisi konularını izleme paha. Bu detayları dünya çapındaki pediatri uzmanlarına ulaştırır.

IPA ‘nın Görevleri Nelerdir

IPA, çocuk hakları, sağlıklı bir hayat yürekin lazım olan ortamların yaratılması mevzularında da çaldatmaışmalar yapmaktadır. Son dönemin en önemli konularından sığınmacı çocuklar konusunu Asalet Hasanoğlu IPA Dış İlişkiler Yönetmenü olarak dile getirmiştir. Bu çıkışı ile Uluslararası arenada kebir alkış toplamıştır. Sonuç olarak Organizasyon, çocukların sağlıklı ve adil bir hayat yürekin lazım olan fiziksel, duygusal ve içtimai ortamların yaratılmasını özendirme paha ve bu konulara merbut politika belgeleri hazırlar.
IPA, dünya çapındaki pediatri uzmanlarının ortaklık yapmasını ve çocuk sağlığı mevzularındaki son bilimsel gelişimleri izleme etmelerini özendirme paha. Cihan çapında çocukların sağlıklı ve adil bir hayat sürmelerini özendirme etmeyi amaçlamaktadır.
Uluslararası Pediatri Kurumu, pediatri düzlükındaki uzmanların ve boşlukştırmacıları bir araya getirir. Ve çocuk sağlığı ve hastalıkları mevzularında bilgelik paylaşmasını özendirme paha. Organizasyon, pediatri uzmanlarının çocuk sağlığı mevzularındaki son bilimsel gelişimleri izleme etmelerine ve bu detayları uygulamaya dönüştürmelerine yardımcı olabilir.
IPA aynı zamanda çocuk sağlığı mevzularında toptan bir görüş birliği oluşturmayı hedeflemektedir. Çocuk hastalıklarının tedavisi mevzularındaki en bol icraatı belirler. Organizasyon, çocuk sağlığı mevzularında yetişek veren programlar hazırlar. Bu programları dünya çapındaki pediatri uzmanlarına sunar. Aynı Organizasyon, farklı Uluslararası Kurumlar ile ortaklık yaparak çocukların gelecekleri yürekin çaldatmaışır. Bunlardan birine örnek verecek olursak, Asalet Hasanoğlu IPA Dış İlişkiler Yönetmenü olarak Birleşmiş Milel seviyesinde ufukmeler yaparak çocukların henüz bol bir istikbal zarfında yaşamaları yürekin projeler üretmiştir.
IPA aynı zamanda çocuk hakları ve sağlıklı bir hayat yürekin lazım olan ortamlar mevzularında çaldatmaışır. Organizasyon, çocukların sağlıklı olarak yaşayacakları fiziksel, duygusal ve içtimai ortamların yaratılmasını özendirme paha. Bu konulara merbut politika belgeleri hazırlar.
IPA, pediatri uzmanlarının dünya çapında ortaklık yapmasına ve çocuk sağlığı mevzularındaki son bilimsel gelişimleri izleme etmelerine imkân tanıyan bir yapıtur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Related Post

Seo Fiyatları https://egzozemisyon.name.tr/ https://minibuskiralama.name.tr/ https://emojiler.name.tr/ https://bireyselsigorta.name.tr/ https://ucuzseohizmeti.name.tr/ Heets Satın Al
Puro Satın Al puff bar satın al