İçeriğe geç

evden eve nakliyat firmaları için unutulmaması gerekenler

Çok düşük maliyetlerden kaçının; Düşük fiyatlı şirketler seçmekten kaçının, çünkü sözler size karşı tutulmaz ve teslimatlar zamanında yapılmaz. Telefonda veya yüz yüze konuşurken size karşı birçok söz ve teklif verilebilir, çoğu düşük maliyetli şirket size doğru hizmeti sağlayamayabilir veya nakliye sırasında ek maliyetler isteyebilir. Bu nedenle, en düşük maliyetlerden kaçınmak önemlidir ve ortalama bir fiyat seçmeniz ve bu şirketler arasında seçim yapmanız önemlidir.
Yazılı belgelerle anlaşma yaptığınızdan emin olun; Tüm konularda şirket ile anlaşmış olabilirsiniz. Gelecekteki problemler için bu sözleşmeyi yazdığınızdan ve bir sözleşme yarattığınızdan emin olun. Sorunlarınızda eşyalarınızı güvenceye alabilirsiniz ve şirket tarafından verilen sözleri yerine getirmediğinde söz hakkına sahip olabilirsiniz.
İstanbul’un evden eve nakliye şirketlerinin verdiği şikayetlerin çoğu verilen sözleri yerine getirmiyor. Başka bir deyişle, ulaşım sırasında yapılmayan işlemler olabilir, bu yüzden “Böyle“ biz de aynı fikirdeyiz ”demiştiniz, ulaşım sırasında pek çok anlamsız tartışmaları önleyeceksiniz.
Her nakliye şirketi yasa ile bir nakliye sözleşmesi yapmak zorundadır. İstediğiniz zaman bu sözleşmeyi yapmak sizin doğal hakkınızdır. İstanbul nakliye şirketleri bu konuda bir sözleşme yapmamızı söylemediğinden, bu konuyu şirketlere belirtmeniz gerekiyor.

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir