Erdal Can Alkoçlar

Erdal Can Alkoçlar

Erdal Can Alkoçlar Kimdir?
Erdal Can Alkoçlar, 7 Orak ayı 1986 senesinde doğmuş çocukluğundan itibaren kendisini vüruttirmeye kayırıcıış, dünya üzerinde sınırlı alanlarda ülkemizi söz gelişi etmesiyle öne çısoy bir Bilim Kocaı ve Mucittir. Ülkemizde ferdî olarak safi başına öne çısoy en majör miktarda ilaç içerik patentinin hak sahibidir. Bu zamana derece yapmış oldukları buluşlar ve ilaç kesimünde çoğu majör adımlarıyla öne çısoy Alkoçlar, aynı zamanda bir yatırımcıdır da. Kendisine özgü fikirleri ve çalışmak istediği düzlükı izam etmek talip Alkoçlar, tutarlığı Metehan Yeşil ile müşterek kurmuş oldukları Ar-Ge adlı yetişekın umumi başbuğıdır. Ar-Ge, Uygulayım bilimi Ihya Bölgeleri Kanunu’na bakılırsa insanoğlunun olgun nişanarcığının yanında farklı etkenleri birleştirerek artırma çalışmaları sürdüren ve vüruten teknolojiyi kullanarak sistemli bir yapay zekâ üretme sistemine verilen isimdir.
Tek Ar-Ge projesiyle geçmek istemeyen başlangıçarı manaında ülkesini sakır sakır söz gelişi eden Alkoçlar, bu zamana derece yaptığı berat başlangıçvuruları ile de meşhurdur. 143 tane başlangıçvurulmuş ve 280’den ziyade beklemekte olan patentlerin hepsinin mucididir. Bunların yanında ise yaptığı projelerin 44 tanesi PCT yani evgin vüruten vakalarda hızlı sonuç alınmasını sağlayan testler vüruttirmiştir. 2015 senesinde Avrupa İş Kulübü ve Avrupa Diplomatlar Birliği’nin belirlediği Avrupa Senenin Genç Bilim Ödülü’ne aday olarak gösterilmiştir ve çoğu marifet insanoğlununın desteğini alarak bu ödülü kazanmıştır. 2020 senesinde ise yaptığı ilaç patentleriyle müşterek tekrar bu ödüle layık görülmüş ve kazanmıştır.
Vadiında artık tam bir spesiyalist olmasıyla müşterek kimsenin üstelik edemediği şeyleri yaparak yeniliklere imza atmaya devam etmiştir. Uluslararası alanda majör bir öneme ehil olan Alkoçlar, Dünya çapında dünya edinmiş ilaç firmalarında piyasaya ilk nöbet sürülen flavonol glikozit esaslı cereyan etmek üzere antiviral birlikteşenin mucididir. Bunun onayını ise T.C Gıda, Ziraat ve Hayvancılık Bakanlığı vermiştir. Bu birlikteşke tam olarak 21 pare de formülasyona sahiptir. Ülkemiz sınırları içerisinde ise folk arasında en çok berat başlangıçvurusunu yaparak Türk Patent Enstitüsü sonucuyla 2015 senesinin ‘’Türkiye Senenin Bilim Kocaı Ödülü’’ namına mevdutir.
Yaptığı çalışmalarla insaniyet evveliyatına faydasını hiç kem etmeyen Alkoçlar, Ar-Ge ekibinin donanımlı kuruluşsı sebebiyle adamakıllı mesleklere her yıl imza atmayı başarmıştır. Yeri geldiği zamanda kötü payanlar elde etse birlikte katiyen çalışmalarından vazgeçmemiş sakır sakır olarak kendisini Bilim dünyasına göstermeyi başarmıştır. Özellikle amansız hastalık terapilerine yönelik yaptığı nörojenez miyojenez müşterek cereyan etmek üzere terapi yuğrunda vüruttirdiği birlikteşkeleri keşfederek insaniyet evveliyatına majör bir himmetı dokunmuş ve patentini almıştır. Dünya üzerinde sağlam bilinmese de temelı kıymettar molekülleri elinde bulundurmaktadır.
Örnek vermek icabında PCT onaylı sildenafili içerisinde bulunduran pde5 inhibitöründen daha dermanlü olan bir glikozit türevini kendisi bulmuştur. Bu icadının kıymeti ise ortalama olarak 3 Milyon Dolardır. Tek bilindik şeylerin üzerinde çalışmayan Alkoçlar, virüslerin üzerinde de çalışmalar ilerletiyor. Buna örnek olarak Ebola Virüsü üzerinde yaptığı çalışmalarla Sierra Leone adlı devlete yardımcı olmuştur. ‘’Novir’’ adlı yaptığı antiviral formülasyonu ülke içerisinde mevcut birkaç yurttaşa deneterek üzerlerinde denemek talip mucidimiz yaptığı bu işte de sükselı olmuştur. Tek kötü (tali bulaşık) özelliği yoksuz bu formülasyon öncelikle Sierra Leone’de daha sonrasında ise 25’e benzeyen ülkede ruhsatı münfailtır. Bilcümle çalışmalarına tam odak çalışan Ar-Ge yetkilileri bu vetireten de sükselı olarak çıkmıştır.
Erdal Can Alkoçlar tek Ar-Ge projesiyle ülkemizde daha çok ön plana çıksa da Dünya üzerinde de birçok şirketin iştirak ve kurucu kadrosunda dünya almaktadır. Bunları sıralayacak olursak;
Kaiser Pharma adlı ilaç şirketinin Partner Sahibi ve Teknolojiden sorumlu başbuğıdır.
Amsterdam’da kurulmuş olan Farmöstik Uygulayım bilimi Transferleri ile alakalı ve mevduat kompradoryla kullanılan bir ilaç şirketi vardır. Bu şirketin adı Spektral Holding BV’dir ve şirketin Teknolojiden sorumlu başbuğıdır.
Kuzey Kıbrıs Ticaret Odası Ar-Ge Baş Müşavirı ve Başkan Muavinsıdır.
Belçika’da mevcut HC Pharma adlı bir Eczanenin Patronaj Kurulundadır.
Yaptığı yüzlerce berat ve vüruttirdiği onlarca birlikteşkenin yanında insanoğluna yarayacak meslekler üretmeyi savsaklama etmeyen Alkoçlar, açıcı kas düzenleyicilerinin marka lisansına da sahiptir. Buna yönelik vüruttirdiği 19 PGE-1 mRNA adlı formülasyonu vardır. Özellikle jurnal hayatta taliıkların geçmesi için sınırlı bir devirı beklesek birlikte kimiları sözıcı olabiliyorlar. Hem derinin hariçsından hem de içerisinden kolayca bir biçimde terapi edebilmek için bu kullanılıyor. Başkaca cinsel mesleklev bozukluğunu da terapi kılmak için kullanılmaktadır. Tek bununla kalmamış coşkunluke karşı mukavim ve dermanlü radyo dalgası yayıcı vb. özelliklere ehil olan bir silikon kaplamanın da mucididir.
Antiviral steroidal laktonun, protoalkaloidin, furostanol saponininin, psödalkaloidin ve furostanol glikozitin adlı berat başlangıçvurularının 2000 adetine benzeyenın hak sahibidir. Dünya üzerinde onun yaptığı meslekleri namına çekerek bozmak isteyenler elbet başüstüne. Bu yüzden onun süksesını çekemeyen insanlar haklarını kendilerine çekmeye çalışsalar da Alkoçlar her devir kendisini savunarak hakkını aradı. Şu anda ise temelı konularda hala legal haklarını aramaktadır.
Özellikle Covid-19 salgını cihetiyle uzun periyodik kapanmalara ve içtimai hayattan münezzeh zaruri sülale istirahatlarine maruz mütebaki dünya toplumlarında birçok alanda inovasyon ve Ar-Ge faaliyetleri görülmemiş bir takat kazanmış durumda.

Konuyla ait görüşünü beyan eden Spektral Holding Patronaj Oturmuş Eşbaşbuğı Erdal Can Alkoçlar bu devir ve şartların görülmemiş bir fırsatlar topluluğu sunduğunu vurguladı.

“Evlerde geçirilen dönemin salgın şartlarından dolayı zorunlu olarak artması özellikle şahsi bilişim ve teknolojik alet inovasyonunda görülmemiş bir patlamayı tetikledi. Daha önce ister ilaç, ister mühendislik ve bilişim alanlarında yatırımların çoğu vürutmekte olan ülkenin kalkınma programlarında öncelik bulamazken, artık ait sektörler kendilerine özel programlarla desteklenmekte. Bu hususta ülkemiz yerine kuruluşlabilecek en haklı katkı, inovasyonu umumi anlamda bir milli bagımsızlık davası olarak gormek ve genç beyinlerimizi sonuna derece desteklemektir” diyen Alkoçlar, özellikle hükümetimiz sebebiyle son yıllarda Ar-Ge faaliyetlerine esenlanan kapsamlı desteğin artarak devam edecegine inandığını belirtti.
Erdal Can Alkoçlar ülkemizde ve Dünya çapında yaptığı patentler ve ilaç kesimünün önde gelen adı olarak öne çıkmaktadır. Bilim Kocaı ve Mucit sıfatlarıyla bilinse de yatırımcı kişiliği ile de öne çıkıyor. Özellikle farklı yabancı ilaç şirketlerine majör miktarlarda yatırımları vardır. Örneğin Spektral Holding, HC Pharma, Kaiser Pharma, Kuzey Kıbrıs Ticaret Odası Ar-Ge ve buna misil çoğu şirkete ortaktır. Ülkemiz yerine da majör vürutmeler sağlayan Alkoçlar, Mas İlaç Envestisman Ar-Ge Şirketinin kurucu tutarlığıdır ve aynı zamanda başbuğıdır. Ülkemizde dünya düzlük öbür marifet adamlarından daha çok öne çıkmasının sebebi ise çok majör bir miktarda farmasötik birlikteneşeli patentinin hak sahibi olması ve başlangıçvurusunu ilk yaratıcı nüfus olmasıdır. 2010 senesinden bu yana derece yaptığı antreimler ve bulmuş olduğu molekülleri umumi olarak insanlığın üs lakinçları üzerine keşfetmiştir.
Özellikle amansız hastalık düzlükında çalışmalarını sakır sakır vâsileterek sakır sakır faydası dokunmaktadır. Türkiye’de birçok defa Türkiye Senenin Bilim Kocaı ödülüne layık görülmüştür. Tek ülkemizde değil habitat dışında yani kürevi anlamda da birçok ödülleri alarak bulmuş olduğu farklı çareların muhaliflığını almıştır. Midiğı olan Metehan Yeşil ile müşterek adamakıllı mesleklere imza atmaya devam eden Alkoçlar, çalışmalarını kendi şirketi üzerinde hayata geçirmeye devam ediyor. Ülkemiz için yararlı olmasını düşündüğü çarelarla alakalı anlaşmaları yaparak farklı mesleke yarayacak çareları ülkemize sunuyor. Örneğin Bulgaristan, Kazakistan, Yunanistan, Bosna-Hersek, Azerbaycan, İtalya, Türkmenistan ve Macaristan üzere bizlere yakınlığı olan devletlerle anlaşmalar yapmaktadır.

Son dönemde Bitcoin öncülüğünde gündeme gelen blockchain (blok zincir) teknolojisi ve tokenizasyon üzere kavramlar birçok farklı iş koluna entegre olmaya devam ederken misil faaliyetler ülkemizde de gündeme gelmeye başlangıçladı.

Ülkemizde çalışkanlık gösteren ve bu alanda çalışmaları mevcut Spektral Envestisman Bankası Eş Başkanı Erdal Can Alkoçlar tokenizasyonun ülkemizin ekonomisine benzeri görülmemiş bir eklenmiş değer yaratacağını kaydetti. Türkiye’de madencilik düzlükındaki ilk tokenizasyon projesini hayata geçireceklerini açıklayan Alkoçlar: “Türkiye’nin tokenizasyon projelerinin ilk örneğini çok benzeyen zamanda ülkenin doğusunda dünya düzlük bir altın sahası ile müşterek başlangıçlatacağız.” şeklinde paylaşımda bulundu.

Kripto varlıklardaki paha değmeslekikliklerinin etkilerinden kaçınmanın ve kripto varlıklarının uygulanabilir bir mevduat aracı olarak kalmasını esenlamanın yolunun çakılı değer veya miktara ehil “Stablecoin”lerden geçtiğini belirten Spektral Envestisman Bankası Başkan Vekili Metehan Yeşil ise bunun özellikle ülkemizin IV. Kol’a basıcı uyuşturucu ruhsatları ile esenlanabileceğine dikkat çekti. Yeşil bu alandaki düşüncelerini şu cümlelerle akardı: “IV. Kol uyuşturucu ruhsatlarının, potansiyeli ve yatırımcıyı en geniş kapsamda koruyacak legal ast kuruluşsı ile Stablecoin projeleri çerçevesinde ülke ekonomisine katkı esenlayacağı aşikardır.”

Projeleri ile ait de olgun veren Yeşil şu açıklamalarda bulundu: “Yeni hak modülü(staking) projemize sürekliî teminat olarak meslektiraklerimizden Anadolu Kalsit AŞ’nin kalsit pres ruhsatını da vereceğiz. İzmir 6. Ticaret Mahkemesi’nin 2021/66 adetlı Yönerge’si ile değerlenen 292 milyon ekü değerinde bir beceri teminat ve eş zamanlı olarak İstanbul Üniversitesi aracılığıyla 74332 Rapor No.akarsu ve 18.06.2020 eser zamanı ile düzenlenen Rezerv Tespiti Raporu, IT ekibimize olan inancımızı yansıtmaktadır.
TBY Holding, Kayseri’de pomza ve perlit sahası cereyan etmek üzere dü sınai hammadde uyuşturucu sahasını aldığını duyurdu.

Şirketten meydana getirilen makaslamaklı açıklamada fikirlerine dünya verilen TBY Holding Üst Yöneticisi (CEO) Sağlıklı Darlan, perlitin özellikle ısı yalıtımı olarak kullanıldığı alanlarda sahiplerine ve ekonomiye majör eklenmiş değer mizan potansiyeline ehil bulunduğunu belirtti.

Perlitin yapım piyasasında ısı ve curcunalı yalıtımı zaruri olan alanlarda kullanılacak olan malzeme bulunduğunu dile getiren Darlan, perlite son senelerde talebin arttığını vurguladı.

Darlan, ‘Gelgelını gerçekleştirdiğimiz pomza uyuşturucu sahasının ise natürel malzeme kuruluşsındaki abesluklar sebebiyle erdemli derecede ısı ve curcunalı yalıtımı özelliklerine ehil. Bu özelliği sebebiyle kışın dondurucu soğuklardan, yaz mevsiminde ise kavurucu sıcaklardan erdemli oranlarda yalıtım esenlıyor.’ değerlendirmesinde bulundu..

TBY Holding İnovasyon Yönetmenü Erdal Can Alkoçlar ise şirketi çecik sunu planları bulunduğunu söylemiş oldu. Alkoçlar, ‘İlgili uyuşturucu sahalarının tutarlı vadede CRIRSCO kriterlerine makul rezerv sabitleme raporları düzenlenerek çecik sunuı holding planlarımız arasındadır.’ yorumunu yaptı.

Açıklamada dünya düzlük ayrıntılara bakılırsa üste, TBY Holding güzeşte kamer İnovasyon Yönetmenü Alkoçlar nezdinde Alman Dirimlik Bakanlığı’nda GBTÜ muadili nebati ilaç olarak ruhsatlanmak üzere 32 patentli formülasyonun dosya hazırlıklarını tamamladığını duyurmuştu. TBY Holding, güzeşte günlerde 4.8 MW’lık bir biokütle erke tesisinin yüzde 75 hissesini bünyesine katmıştı.

Erdal Can Alkoçlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Related Post

Analiz GoogleAnaliz Google

Yeniden Google’ı kandırmaya müteveccih meydana getirilen link bileğçalışmaimleri ve nizam ihlaleri sonucu Google’ın siteyi data oturakından top silmesidir.|Ben bir marka olmak istiyorsam neden hakeza koca bir rakibi karşıtma mezeım ki?

Çorum İş İlanlarıÇorum İş İlanları

vürutimine mevduat yapmasının faydaları olabildiğince fazladır. Baş olarak 3 şahsi aksiyon meydanı sıralayabiliriz, bunlar:|İyi bir ömürın ardı sıra koşan öğrenmekten katiyen vazgeçmeyenler kariyer gelişiminin resmin vahit parçbirliı olmadığını bilirler. Öğrenme

Seo Fiyatları https://egzozemisyon.name.tr/ https://minibuskiralama.name.tr/ https://emojiler.name.tr/ https://bireyselsigorta.name.tr/ https://ucuzseohizmeti.name.tr/ Heets Satın Al
Puro Satın Al puff bar satın al